Image
30/04/2008

Soetkin De Vreese (Communicatiewetenschappen, Gent) wint een partypakket van J&B!

Speel je veel mee met onze wedstrijden?
Soetkin: Ja, redelijk veel. En dan af en toe eens winnen hé. Ik heb al eens een shampoopakket gewonnen.


Ga je veel naar feestjes?
Soetkin: Soms, het is te zien wanneer. Tijdens de examenperiode niet, anders wel. Gemiddeld ga ik naar twee feestjes per week, eentje in Gent en eentje thuis, in Brugge.

Heb je de rest van ons aanbod al eens bekeken?
Soetkin: Een nieuwe fiets zou wel van pas komen aangezien dat de mijne juist kapot gegaan is (haalt een uiterst bevallige glimlach boven). Alles mag!


Comments

ONTSPANNING

Matcha is schaars en duur. Wat zijn de alternatieven?

Matcha - de gezonde, lekkere en elegante theedrank uit Japan - dreigt slachtoffer te worden van zijn [...]

Nieuw in de cinema: 'Disclosure Day'

Steven Spielberg zou zo graag geloven in ufo's en buitenaardse wezens. Die obsessie heeft een paar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Nieuw in de cinema: 'Christy and his Brother'

In een winderige buitenwijk van de Ierse stad Cork trekt de zeventienjarige Christy - op straat gezet [...]

08/04/2026

Nieuw in de cinema: 'The Choral'

The Choral, een historisch muzikaal feelgooddrama met Ralph Fiennes, is zo Brits als scones, fish and [...]

07/04/2026

Een nieuwe omheining voor je tuin: waar let je op?

Ben je net verhuisd, heb je een nieuwe woning gekocht of wil je je tuin eindelijk wat meer privacy geven? [...]

05/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84