Image
08/04/2007

Wist je dat…

... Australië drie keer groter is dan Groenland, en dat bijgevolg die hele discussie over 'het grootste eiland ter wereld' eigenlijk vooral een kwestie is van naamgeving
  ('eiland' versus 'continent')?

... De snelste wind aller tijden werd gemeten in een Tornado in mei 1999 in Oklahoma? Het briesje klokte af op 513 km/h.

... wereldwijd een half miljard mensen een permanent risico loopt ten gevolge van vulkanische activiteit?

... Hell's Canyon , op de grens van de Amerikaanse staten Idaho en Oregon, 2,4 km diep is, en daarmee meer dan twee keer zo diep is als de Grand Canyon ?

... modderstromen snelheden kunnen bereiken tot 160 km/h?


Comments

ONTSPANNING

Citytrip naar Lyon, Franse metropool aan twee rivieren

In het oosten van Frankrijk, op een heuvel vlak bij het punt waar de Saône uitmondt in de Rhône, stichtten [...]

5 redenen om naar Malta te reizen

Pal in het midden van de Middellandse Zee, een kleine honderd kilometer ten zuiden van Sicilië, ligt [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Een nieuwe omheining voor je tuin: waar let je op?

Ben je net verhuisd, heb je een nieuwe woning gekocht of wil je je tuin eindelijk wat meer privacy geven? [...]

05/04/2026

Dit zijn de populairste damesschoenen voor de komende zomer

Nu de zon zich steeds vaker laat zien, is het hoog tijd om te kijken naar de nieuwste trends op het gebied [...]

04/04/2026

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84