Image
05/07/2022

Eventsector kampt met personeelstekort

Net nu eindelijk weer volop events mogen worden georganiseerd, kampt de sector met een ernstig personeelstekort. "De eventsector was altijd vrij populair bij werkzoekenden," aldus Stijn Snaet, woordvoerder van de Event Confederation.


"Het feit dat je in een creatieve, afwisselende en soms ook internationale omgeving terechtkomt, spreekt veel mensen aan. Maar vandaag blijkt dat helaas niet meer voldoende om de vacatures in te vullen. De nood is zeer hoog." Wie de handen uit de mouwen wil steken, weet dus waar dat cv naartoe moet.


Comments

JOBS & STAGES

Maak van je stage de springplank naar je carrière

Voor veel studenten betekent de stage het einde van hun studies. Maar ze vergeten vaak dat deze stage [...]

Solliciteren en daten: één strijd!

Ga je binnenkort op zoek naar je eerste job? Dan heb je vast al eens op de bekende vacaturesites gesurft... [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84