Image
21/11/2022

Mag je al solliciteren als je nog herexamens hebt?

Als je nog een herexamen moeten afleggen of je thesis nog moet indienen, mag je dan toch al beginnen te solliciteren? Volgens Lene Coeman, specialist in het rekruteren van startende professionals, hoef je niet te wachten tot je een diploma op zak hebt.


"Je kan zeker al je kans wagen op de arbeidsmarkt. Bij herexamens in augustus of september kan je eerst nog een studentenjob doen om toch al wat ervaring te hebben in jouw vakgebied. Dit wil natuurlijk niet zeggen dat je je droomjob moet laten voorbijgaan als de opportuniteit zich voordoet, ook al heb je de resultaten van je herexamens nog niet in handen."


Comments

JOBS & STAGES

Primeur: Gen Z is klaar voor ondernemerschap

Bijna 3 op de 10 jongeren willen onmiddellijk na hun studies zelfstandig aan de slag. Dat verneemt GUIDO [...]

Hoeveel verdient een pas afgestudeerde?

Je hebt je studentenpet enthousiast in het zwerk gekeild, je diploma hangt ingekaderd aan de muur en [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84