Image
31/05/2023

Eén werknemer op vier krijgt nooit een complimentje

Volgens Protime, marktleider in onder meer tijdregistratie en werkplanning, krijgt een kwart van de werknemers (25%) nooit een complimentje. Ruim één op de vier (26%) krijgt dan weer minstens wekelijks een pluimpje.


Opvallend is daarentegen dat bijna negen op de tien Vlamingen (89%) aangeven zelf regelmatig schouderklopjes uit te delen over de werkprestaties van collega’s. "Wie appreciatie ervaart op de werkvloer, zal eerder een moeilijke taak afronden dan wie geen complimenten krijgt," aldus Lode Godderis, professor arbeidsgeneeskunde aan de KU Leuven.


Comments

JOBS & STAGES

Starten als freelancer: hoe pak je dat aan?

Droom je ervan om voor jezelf te beginnen? Of wil je naast je studie of vaste job alvast enkele freelance [...]

Solliciteren zonder ervaring: 9 do’s & don’ts

Bijna afgestudeerd of net van school? Dan begint je zoektocht naar een job die bij je past. Spannend? [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

64% werkende Belgen wil nieuwe job binnen het jaar

Twee op de drie Belgen overwegen om de komende twaalf maanden van werkgever te veranderen. Daartegenover [...]

04/09/2025

AI-opleidingen op de werkvloer (nog) niet ingeburgerd

Artificiële intelligentie heeft zijn plaats op de werkvloer veroverd, daarover bestaat geen twijfel. [...]

27/08/2025

Vooral jongeren werken liever op kantoor

Thuiswerken blijft populair, maar werken op kantoor evenzeer. Uit een onderzoek van hr-dienstverlener [...]

06/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84