Image
31/05/2023

Eén werknemer op vier krijgt nooit een complimentje

Volgens Protime, marktleider in onder meer tijdregistratie en werkplanning, krijgt een kwart van de werknemers (25%) nooit een complimentje. Ruim één op de vier (26%) krijgt dan weer minstens wekelijks een pluimpje.


Opvallend is daarentegen dat bijna negen op de tien Vlamingen (89%) aangeven zelf regelmatig schouderklopjes uit te delen over de werkprestaties van collega’s. "Wie appreciatie ervaart op de werkvloer, zal eerder een moeilijke taak afronden dan wie geen complimenten krijgt," aldus Lode Godderis, professor arbeidsgeneeskunde aan de KU Leuven.


Comments

JOBS & STAGES

AI maakt solliciteren steeds onbetrouwbaarder

De opmars van artificiële intelligentie heeft invloed op alle geledingen van de maatschappij, dus ook [...]

Vergeet extraatjes: in 2026 wil Gen Z harde centen op de loonbrief

Worden jonge werknemers aangetrokken door hospitalisatieverzekeringen, fietsleasings, maaltijdcheques [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84