Image
07/09/2023

Zelfstandigen krijgen eerste hulp bij stress en burn-out

In ons land bestond nog geen kant-en-klare handleiding om de mentale gezondheidstoestand van zelfstandigen te evalueren en te verbeteren. Tot nu, want met steun van Minister van Zelfstandigen David Clarinval brengen Sociaal Verzekeringsfonds Acerta en preventiedienst IDEWE de allereerste wetenschappelijke zelfscan waarmee zelfstandigen kunnen zien of ze risico lopen op burn-out.


Via workshops, oefeningen en persoonlijk advies kunnen ze meteen ook aan de slag om hun mentaal welzijn te verbeteren. Ze krijgen gratis een plan op maat om te werken aan hun mentaal welzijn. De zelfscan vind je op www.zelfstandigezonderstress.be.


Comments

JOBS & STAGES

Solliciteren doe je op maandag

Een onderzoek van rekruteringsspecialist Robert Half legt patronen bloot in hoe en wanneer de gemiddelde [...]

5 verrassende vragen bij een jobinterview

Tijdens een jobinterview stelt de recruiter je voortdurend vragen om een goed beeld te krijgen van je [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84