Image
07/11/2023

De studentenjob van Simon? CEO!

De 23-jarige student Simon de Schaetzen uit Tervuren, die een master Environmental Policy volgt aan Sciences Po in Parijs, heeft niet zomaar een studentenjob achter de rug.


In het kader van het CEO For One Month-programma van HR-dienstverlener Adecco, stond Simon voor één maand als CEO aan het roer van Adecco BeLux. De echte CEO Jan Dekeyser zag dat volledig zitten: "Dit initiatief stelt ons in staat frisse perspectieven en nieuwe ideeën te omarmen, waardoor we als bedrijf meegroeien met de leiders van morgen."


Comments

JOBS & STAGES

AI maakt solliciteren steeds onbetrouwbaarder

De opmars van artificiële intelligentie heeft invloed op alle geledingen van de maatschappij, dus ook [...]

Vergeet extraatjes: in 2026 wil Gen Z harde centen op de loonbrief

Worden jonge werknemers aangetrokken door hospitalisatieverzekeringen, fietsleasings, maaltijdcheques [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84