Image
27/01/2008

Studenten runnen bedrijf als masterproef

Vier managementstudenten van de Hogeschool Gent hoeven niet te wachten tot ze afgestudeerd zijn om met beide benen in het harde bedrijfsleven te stappen.
 Het viertal werd geselecteerd aan de hand van een echter-dan-echte sollicitatieprocedure en krijgt dit jaar de kans om een nieuwe onderneming te runnen voor privéondernemer Raf van Bogaert van Rootmaestro. De studenten dragen de volle verantwoordelijkheid voor hun onderneming, wat zich zal uiten in marketingstrategie, deelname aan vakbeurzen, prospectie, financieel beleid en uiteraard het maken van vette winsten. De Hogeschool Gent benadrukt dat dit een uniek initiatief is in Vlaanderen.

Info: www.hogent.be

(SDB)


Comments

JOBS & STAGES

Starterslonen: de harde cijfers!

Pas afgestudeerd, een echte job gevonden en in volle verwachting van je eerste loonbrief? Wij zochten [...]

Bijna 30% werkende jongeren staat open voor carrièreswitch

Ondanks de huidige economische onzekerheid staan bijna acht op de tien werknemers (78,6%) in ons land [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Vooral jongeren werken liever op kantoor

Thuiswerken blijft populair, maar werken op kantoor evenzeer. Uit een onderzoek van hr-dienstverlener [...]

06/08/2025

Een op de vijf werknemers krijgt liever geen complimentjes van de baas

Als je nooit feedback krijgt op je job, zit je in het luchtledige te werken. Belgische bedrijven omarmen [...]

31/07/2025

Dit is de meest aantrekkelijke jobsector in België

Uit een grootschalige studie van Randstad blijkt dat de meest aantrekkelijke sector om te werken in België... [...]

28/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84