Image
03/05/2008

Middagdutje op kantoor stimuleert geest

Een korte siësta tijdens de werkuren geeft je hersenen een boost en versterkt je geheugen. Dat blijkt uit een onderzoek van Duitse wetenschappers aan de universiteit van Düsseldorf.

Voor de test kreeg elke deelnemer een lijstje met woorden die ze moesten proberen te onthouden. Terwijl een aantal vrijwilligers vijf minuutjes hun ogen mochten sluiten, moesten andere ‘werknemers' wakker blijven. Nadien speelden ze samen nog een uurtje met de kaarten en pas dan somden ze de woorden op die ze zolang konden onthouden. De proefkonijnen die eventjes rustten, scoorden opvallend beter dan hun collega's. Slaapexperts durven zelfs zeggen dat een hele dag wakker blijven zeer ongezond is. Neem dus maar je hoofdkussentje mee.

 

Info : www.uni-duesseldorf.de

 

(SVR)


Comments

JOBS & STAGES

Scoor een scary studentenjob bij Walibi... of liever: Ibilaw!

In oktober en november wringt Walibi al voor de derde keer zichzelf de nek om tot Ibilaw, hun immersieve [...]

Wat zijn de prioriteiten van Gen Z voor hun eerste job?

Misschien ben je al op zoek naar een eerste job. Wat zijn je prioriteiten? Recruitingspecialist Walters [...]

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84