Image
12/05/2008

40% praat nooit over loon met werkgever

Een onderzoek van rekruteringsbedrijf StepStone toont aan dat tweederde van de werknemers niet tevreden is over zijn loon, maar dat vier op de tien dat onderwerp niet op tafel durft gooien bij zijn baas.

Toch vindt een grote meerderheid (80 percent) zo'n gesprek wel belangrijk. Volgens Jan Heiremans, manager van StepStone België, doen bedrijven er goed aan een open salarispolitiek te voeren: “Op die manier weet de werknemer waar hij zich aan mag verwachten.” De Belgische lonen kunnen wel evolueren. Vijftien percent krijgt af en toe een centje bij, bijna dertig percent mag jaarlijks een loonsverhoging verwachten.

 

Info : www.stepstone.be

(SVR)


Comments

JOBS & STAGES

Vergeet extraatjes: in 2026 wil Gen Z harde centen op de loonbrief

Worden jonge werknemers aangetrokken door hospitalisatieverzekeringen, fietsleasings, maaltijdcheques [...]

Dit zijn de drie grootste oorzaken van tijdverlies op kantoor

Niet alle tijd op de werkvloer wordt nuttig gebruikt. Er gaat veel kostbare tijd verloren aan afleiding [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84