Image
26/06/2008

Amper 1 op 5 werknemers krijgt bonus

Minder dan 27 procent van alle Vlaamse werknemers komt in aanmerking voor een extra beloning na een goede prestatie, en van dat aantal ziet slechts 19 procent dat bedrag ook effectief op zijn rekening verschijnen.

Dat blijkt uit een rapport van de Sociaal-Economische Raad van Vlaanderen (SERV). Als we die negentien procent ontleden, zien we dat elf procent een loonsverhoging krijgt, acht procent een bonus en negen procent een combinatie van beide. Een grote meerderheid van alle werkende Vlamingen (70%) komt niet in aanmerking voor een bonus of eenmalige loonsverhoging.

 

Info : www.serv.be

 

(SVR)

 

 


Comments

JOBS & STAGES

Vergeet extraatjes: in 2026 wil Gen Z harde centen op de loonbrief

Worden jonge werknemers aangetrokken door hospitalisatieverzekeringen, fietsleasings, maaltijdcheques [...]

Dit zijn de drie grootste oorzaken van tijdverlies op kantoor

Niet alle tijd op de werkvloer wordt nuttig gebruikt. Er gaat veel kostbare tijd verloren aan afleiding [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84