Image
06/03/2009

Franse nieuwslezeres is te sexy

Schoonheid is niet alles! Kijk maar naar Frankrijk, waar de zestigplussers de 42-jarige Laurence Ferrari te sexy vinden om het nieuws voor te lezen op de televisiezender TF 1.

Volgens het publiek komen de nieuwsfeiten nu ongeloofwaardig over en jaagt de knappe en intelligente dame zelfs kijkers weg. Haar werkgever geeft de oudjes duidelijk gelijk, want TF 1 heeft Laurence naar de plastische chirurg gestuurd. Daar moet een make-under haar minder aantrekkelijk maken.

Info: www.tf1.fr

Zelf je werkplaats kiezen is belangrijk

Cijfers van een onderzoek van de Britse Durham Business School en de businessorganisatie Regus bewijzen dat werknemers gelukkiger zijn als ze (nu en dan) zelf mogen kiezen waar ze werken. Momenteel mag 37 percent van de werknemers in Europa al één of meer werkdagen per week ergens anders werken dan op het hoofdkantoor, en dat loont, want bij zulke werknemers daalt het risico op een burn-out maar liefst van 48 naar 5 percent.

Info: www.dur.ac.uk/dbs

(SVR)


Comments

JOBS & STAGES

Primeur: Gen Z is klaar voor ondernemerschap

Bijna 3 op de 10 jongeren willen onmiddellijk na hun studies zelfstandig aan de slag. Dat verneemt GUIDO [...]

Hoeveel verdient een pas afgestudeerde?

Je hebt je studentenpet enthousiast in het zwerk gekeild, je diploma hangt ingekaderd aan de muur en [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84