Image
06/04/2010

Verveling maakt ziek

Uit een onderzoek van het Researchcenter van Onderwijs en Arbeidsmarkt blijkt dat een derde van de academici door de crisis onder zijn niveau werkt, wat verveling in de hand werkt en mogelijk ook een bore-out kan uitlokken.

 

 

Vooral werknemers die veel jonge collega’s hebben, zouden onderbelast zijn, omdat die ‘groentjes’ het gewoon zijn om te multitasken en zo andermans werk makkelijk overnemen. De oudere werknemers krijgen op die manier te weinig prikkels en gaan zich dan ziek melden uit verveling. Om dit te vermijden is het belangrijk dat de leidinggevende krachten hun onderwerkt personeel regelmatig laten weten dat er opnieuw interessanter werk op komst is, al dan niet via afdelingsoverstijgende projecten.
(SVR)

Comments

JOBS & STAGES

Vergeet extraatjes: in 2026 wil Gen Z harde centen op de loonbrief

Worden jonge werknemers aangetrokken door hospitalisatieverzekeringen, fietsleasings, maaltijdcheques [...]

Dit zijn de drie grootste oorzaken van tijdverlies op kantoor

Niet alle tijd op de werkvloer wordt nuttig gebruikt. Er gaat veel kostbare tijd verloren aan afleiding [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84