Image
16/04/2010

Mannen vs. vrouwen

Britse vrouwen zetten drie keer zo vaak thee op het werk als hun mannelijke collega’s, omdat maar liefst 62 percent van die laatste groep altijd wel een of ander zwak excuus vindt.

 
 

 

Een deadline, een onverwachte meeting, een dringend telefoontje of een of andere blessure, werkelijk alles kan als geldige reden op tafel worden gelegd om toch maar geen koffie of thee te moeten zetten. Vrouwen hebben daar dan weer weinig problemen mee, omdat zij het als een handige manier beschouwen om werk te ontlopen en bovendien is het de perfecte gelegenheid om te roddelen over collega’s.
 
(SVR)

Comments

JOBS & STAGES

Starten als freelancer: hoe pak je dat aan?

Droom je ervan om voor jezelf te beginnen? Of wil je naast je studie of vaste job alvast enkele freelance [...]

Solliciteren zonder ervaring: 9 do’s & don’ts

Bijna afgestudeerd of net van school? Dan begint je zoektocht naar een job die bij je past. Spannend? [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

64% werkende Belgen wil nieuwe job binnen het jaar

Twee op de drie Belgen overwegen om de komende twaalf maanden van werkgever te veranderen. Daartegenover [...]

04/09/2025

AI-opleidingen op de werkvloer (nog) niet ingeburgerd

Artificiële intelligentie heeft zijn plaats op de werkvloer veroverd, daarover bestaat geen twijfel. [...]

27/08/2025

Vooral jongeren werken liever op kantoor

Thuiswerken blijft populair, maar werken op kantoor evenzeer. Uit een onderzoek van hr-dienstverlener [...]

06/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84