Image
11/06/2001

Vakantiejobben in Bellewaerde

Zin om wat poen bij te verdienen deze vakantie en dus op zoek naar een vakantiejob? Zie je het totaal niet zitten om lange uren te kloppen en jezelf af te beulen in een af andere horecazaak of vrees je voor de onverdraaglijke saaiheid van bandwerk? Dan hebben we misschien een tip voor je: werken in Bellewaerde!

Bellewaerde, het thema en animal-park, heeft meer dan honderd vacatures vrij voor enthousiaste jobstudenten. Een kleine greep uit het aanbod:

* attractiebediener

* administratief bediende

* parkingwachter

* kassier(ster)

* controleur tickets

* magazijnier

* losse medewerker keuken

* enz.

Wanneer een ritje, na je uren, in de Flying Carrousel of de Screaming Eagle je als muziek in de oren klinkt of als je eens wil binnenpiepen in Houdini's Magic House is dit je kans. Let wel op: Bellewaerde is niet op zoek naar norse en stugge studenten. Wie een maand in dit park aan de slag wil, moet aan de volgende criteria voldoen:

Je bent:

* vriendelijk en joviaal

* flexibel

* bereid om bij te leren.

* enthousiast

* Je spreekt een woordje Frans

Heb je zin om zomers geklede meisjes of aantrekkelijke mannen in shorts in een attractie te helpen? Of wil je je eens goed in het zweet werken en wat spieren kweken in het magazijn? Surf dan naar http://www.adecco.be en vul daar het inschrijvingsformulier in. Eens aangenomen, moet je wel enkele dagen opleiding volgen.

(EVQ)


Comments

JOBS & STAGES

Aanpassingsvermogen en veerkracht zijn de jobskills van de toekomst

Wie goed betaald wil worden op de werkvloer, moet de competenties in de gaten houden die werkgevers belangrijk [...]

Wat als je baas ook je vriend is?

Niet iedereen op de werkvloer lust elkaar rauw, blijkt uit een onderzoek van hr-dienstverlener Tempo-Team. [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Met welke job verdien je het meest?

In hun jaarlijkse loononderzoek onderzoekt Jobat meerdere dingen, zoals bijvoorbeeld welke functies het [...]

16/05/2024

Hoe vind ik een studentenjob?

Zoek een job via verschillende kanalen: - Via een interimkantoor Bij een interimkantoor ben je zeker [...]

13/05/2024

10 gouden tips voor je jobinterview

Klaar voor je eerste jobinterview? Dat dacht je maar. Eerst de tien gouden tips van GUIDO instuderen, [...]

18/03/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84