Image
10/08/2010

1 op 3 werknemers kampt met stress

Een rondvraag van Securex bij meer dan 3000 werknemers in acht landen toont aan dat 30 percent van de Belgische werknemers gestresseerd rondloopt.

 

 

In Nederland is dat maar 16 percent, maar het kan ook slechter dan bij ons, want in Frankrijk en Spanje kampt niet minder dan 43 percent met stress. Verder eet maar de helft van de Belgen dagelijks twee stukken fruit, maar ondanks onze ongezonde levensstijl scoren we wel goed qua productiviteit. Bijna negen op de tien beweert trots te zijn op de organisatie waar hij voor werkt en amper één op twintig wil op zoek naar een andere job.
(SVR)

Comments

JOBS & STAGES

Mag je al solliciteren als je tweede zit hebt?

Je hebt in juni je diploma niet gehaald en moet nu een tweede zit afleggen voor je laatste studiejaar? [...]

Hoe combineer je examens met een studentenjob?

Het is niet altijd gemakkelijk om je studies te combineren met een studentenjob, zeker niet tijdens de [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Dit is de meest aantrekkelijke jobsector in België

Uit een grootschalige studie van Randstad blijkt dat de meest aantrekkelijke sector om te werken in België... [...]

28/07/2025

Bedienden ergeren zich dood aan vergaderingen

Protime, marktleider in tijdregistratie en workforce management, ondervroeg 1000 Vlaamse bedienden over [...]

10/07/2025

Studentenjob wordt strategische stap richting arbeidsmarkt

Steeds meer studenten willen dat hun studentenjob aansluit bij hun opleiding. Ze zien die job niet als [...]

07/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84