Image
08/09/2010

Studente krijgt pensioen

In Nederland krijgt studente Aafke Veninga pensioen als ze na haar vakantiewerk bij supermarktketen C1000 vertrekt. Dat staat in een brief die ze van het pensioenfonds kreeg toegestuurd.

 

Veel bedraagt de som echter niet, amper 5 eurocent, en als ze die wil ontvangen, moet ze nog loonheffing betalen. De 23-jarige Veninga heeft het aanbod dan ook laten liggen. “Ik laat het mooi staan tot mijn 65ste. Wie weet loop ik dan financieel helemaal binnen,” lacht ze.

 
 
(SVR)

Comments

JOBS & STAGES

Starten als freelancer: hoe pak je dat aan?

Droom je ervan om voor jezelf te beginnen? Of wil je naast je studie of vaste job alvast enkele freelance [...]

Solliciteren zonder ervaring: 9 do’s & don’ts

Bijna afgestudeerd of net van school? Dan begint je zoektocht naar een job die bij je past. Spannend? [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

64% werkende Belgen wil nieuwe job binnen het jaar

Twee op de drie Belgen overwegen om de komende twaalf maanden van werkgever te veranderen. Daartegenover [...]

04/09/2025

AI-opleidingen op de werkvloer (nog) niet ingeburgerd

Artificiële intelligentie heeft zijn plaats op de werkvloer veroverd, daarover bestaat geen twijfel. [...]

27/08/2025

Vooral jongeren werken liever op kantoor

Thuiswerken blijft populair, maar werken op kantoor evenzeer. Uit een onderzoek van hr-dienstverlener [...]

06/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84