Image
05/04/2011

1 op 7 bedrijven biedt baaldagen aan

Volgens human resourcesgroep SD Worx hebben Belgische werkgevers naast een vast loon en de variabele verloning nog 31 andere manieren om de werknemers uit te betalen.

 


Het meest voorkomende extraatje zijn een mobiele telefoon (93 percent), een bedrijfswagen (92 percent), deeltijds werken (90 percent) en de forfaitaire onkostenvergoeding (86 percent). Daarnaast zien we ook regelmatig een attentie bij een geboorte (84 percent), een nieuwjaarsreceptie (82 percent), een laptop (81 percent) en een pensioenverzekering (81 percent), maar de meest opmerkelijke beloningen zijn ongetwijfeld de massages en de baaldagen, dagen waarop je gewoon je bed niet uit wil en dus lekker thuis mag blijven.

(SVR)
 

Comments

JOBS & STAGES

Mag je al solliciteren als je tweede zit hebt?

Je hebt in juni je diploma niet gehaald en moet nu een tweede zit afleggen voor je laatste studiejaar? [...]

Hoe combineer je examens met een studentenjob?

Het is niet altijd gemakkelijk om je studies te combineren met een studentenjob, zeker niet tijdens de [...]

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Dit is de meest aantrekkelijke jobsector in België

Uit een grootschalige studie van Randstad blijkt dat de meest aantrekkelijke sector om te werken in België... [...]

28/07/2025

Bedienden ergeren zich dood aan vergaderingen

Protime, marktleider in tijdregistratie en workforce management, ondervroeg 1000 Vlaamse bedienden over [...]

10/07/2025

Studentenjob wordt strategische stap richting arbeidsmarkt

Steeds meer studenten willen dat hun studentenjob aansluit bij hun opleiding. Ze zien die job niet als [...]

07/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84