Image
23/03/2022

Kmo's blijven aanwerven ondanks corona

Bijna de helft van de Belgische kmo’s geeft in de halfjaarlijkse kmo-werkbarometer van Acerta, ETION en VKW Limburg aan dat ze, ondanks het verplichte telewerk en de andere coronamaatregelen, toch nieuwe mensen willen blijven aanwerven.


Daarmee zijn de kleine en middelgrote bedrijven even optimistisch als een halfjaar geleden. De arbeidskrapte wordt wel almaar nijpender: 83% vreest geen geschikte mensen te vinden en 1 op de 5 vreest zelfs personeel te zien vertrekken naar de concurrentie.


Comments

JOBS & STAGES

Hoe bereid je je voor op een sollicitatiegesprek?

Er komt heel wat kijken bij de voorbereiding op een sollicitatiegesprek. Hier zijn 7 dingen die je moet [...]

Hoe stel je een goed cv op?

Het eerste contact tussen een bedrijf en een sollicitant verloopt in de meeste gevallen via een cv, dat [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider

4 digitale sollicitatietechnieken

Is de klassieke sollicitatiebrief of -mail nog van deze tijd? Je mag gerust postzegels en enveloppen [...]

20/11/2023

34% gaat liever niet naar toilet op kantoor

Maar liefst 34% van de werkende Vlamingen maakt liever geen gebruik van het werktoilet. Dit blijkt uit [...]

17/11/2023

Geen job? Minder kans op een sollicitatiegesprek!

Wie nog geen job heeft, wordt minder vaak uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek dan wie al ergens [...]

14/11/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84